Dietetyk kliniczny i psychodietetyk

mgr Anna Pogorzelska

Gabinet Poznań i konsultacje online

Dietetyk opinie pięć gwiazdek

Poznaj korzyści

Dietetyk ćwiczenia z hantlem korzyści
  • Wygoda

Nie masz czasu lub możliwości pojawić się w gabinecie? Skorzystaj z konsultacji online i rozpocznij współpracę z dietetykiem w dowolnym miejscu i czasie.

  • Oszczędność czasu

Skończysz wreszcie testowanie nieskutecznych diet, kuracji czy detoksów i nauczysz się jak samodzielnie planować posiłki.

  • Motywacja

Stały kontakt i wizyty kontrolne pozwolą Ci regularnie monitorować osiągnięcia oraz na bieżąco rozmawiać z dietetykiem o ewentualnych problemach i ich rozwiązaniach.

CENNIK

KONSULTACJA STACJONARNA dietetyczna lub psychodietetyczna

Konsultacja w zależności od potrzeb obejmuje m.in. analizę sposobu żywienia, edukację żywieniową. W cenie analiza składu ciała na czteroelektrodowym analizatorze TANITA. Przygotowanie do badania opisano w zakładce “Przed wizytą”.

Czas trwania 50-60 minut.

Cena 180 zł
Cena dla pary/rodziny 240 zł

KONSULTACJA ONLINE dietetyczna lub psychodietetyczna

Konsultacja w zależności od potrzeb obejmuje m.in. analizę sposobu żywienia, edukację żywieniową. 

Konsultacja odbywa się przez Google Meet. Link do spotkania wysyłam przed konsultacją na mail. Nie trzeba niczego pobierać ani się rejestrować.

Czas trwania 50-60 minut.

Cena 180 zł
Cena dla pary/rodziny 240 zł

Indywidualny jadłospis*

Jadłospis dobrany w oparciu o wywiad medyczno-żywieniowy obejmujący m.in. stan zdrowia, tryb życia, preferencje kulinarne oraz możliwości finansowe. Jadłospis zawiera wygodny podgląd tygodnia i listę zakupów.

Dodatkowo przygotowywane są zalecenia żywieniowe i wskazówki ułatwiające korzystanie z jadłospisu.

Jadłospis 7-dniowy 160 zł

*  Podstawą pracy Dietetyka jest prowadzenie konsultacji żywieniowych, czyli rozmów z Pacjentem. Jadłospis stanowi dodatek do konsultacji i przygotowywany jest dla Pacjentów, którzy mają wskazania do jego stosowania.

Nowość: PAKIET KONSULTACJI ONLINE 4+1 GRATIS

Oferta ograniczona czasowo!

Opłacenie z góry czterech konsultacji dietetycznych lub psychodietetycznych daje piątą wizytę gratis. Forma spotkań: online. Pakiet ważny 3 miesiące. Po upływie tego czasu niewykorzystane konsultacje przepadają i nie przysługuje zwrot kosztów. Uwaga: cena pakietu nie obejmuje jadłospisów, ale w większości przypadków nie ma potrzeby ich stosowania.

Cena 720 zł (oszczędzasz 180 zł)
Cena dla pary/rodziny 960 zł (oszczędzasz 240 zł)

Oferuję usługi w dobrych cenach, które już się nie powtórzą. Najwięcej zyskasz i zaoszczędzisz, jeśli umówisz się TERAZ.

Konsultacje dietetyczne online

Sposób płatności

Płatności za konsultacje w gabinecie należy uregulować przed wizytą. Po rezerwacji terminu w moim kalendarzu skontaktujemy się w celu potwierdzenia terminu i przekazania danych do płatności. 

Płatności za współpracę online należy uregulować przelewem z góry (14 1140 2004 0000 3102 8027 6324 – mBank). Za konsultacje online można też płacić od razu przy wyborze terminu przez system rezerwacji wizyt zintegrowany z przelewy24.

Jadłospis

Jadłospis w ciągu 7 dni roboczych od zlecenia jego przygotowania wysyłam drogą mailową.

W szczególnych przypadkach istnieje możliwość odebrania wydrukowanego jadłospisu w gabinecie.

Dietetyk w Poznaniu przykłady diety

Voucher podarunkowy na dowolną kwotę

Voucher podarunkowy do dietetyka w Poznaniu

Voucher to doskonały pomysł na elegancki prezent dla kogoś, kto chce zadbać o swoje zdrowie od kuchni. Kupisz go na dowolną kwotę, a obdarowana osoba może ją przeznaczyć na wybraną usługę z oferty gabinetu stacjonarnego lub online.  

Voucher kupisz zawsze w moim gabinecie lub przez Internet. Skontaktuj się ze mną, zrób przelew na konto bankowe, a w ciągu 2 dni roboczych wyślę voucher pocztą. 

Nie wiesz na jaką kwotę się zdecydować? Masz już ustaloną kwotę, ale zastanawiasz się, co obdarowana osoba może za nią otrzymać? Chętnie Ci doradzę i odpowiem na Twoje pytania. 

Voucher zdobią złote aplikacje. Otrzymasz do niego elegancką czarną kopertę.

Nie widzisz w cenniku oferty, która Cię interesuje? Masz propozycje współpracy? Skontaktuj się ze mną.