Dietetyk Poznań, Środa Wlkp., online

mgr Anna Pogorzelska

Dietoterapia, dietoprofilaktyka i edukacja żywieniowa

Poznaj korzyści

dietetyk Środa Wlkp. Anna Pogorzelska
  • Wygoda

Nie masz czasu lub możliwości pojawić się w gabinecie? Skorzystaj z konsultacji online i rozpocznij współpracę z dietetykiem w dowolnym miejscu i czasie.

  • Oszczędność czasu

Skończysz wreszcie testowanie nieskutecznych diet, kuracji czy detoksów i nauczysz się jak samodzielnie planować posiłki.

  • Motywacja

Stały kontakt i wizyty kontrolne pozwolą Ci regularnie monitorować osiągnięcia oraz na bieżąco rozmawiać z dietetykiem o ewentualnych problemach i ich rozwiązaniach.

  • Koniec z monotonią

Nawet jeśli nie masz talentu do gotowania, nauczysz się przyrządzać proste potrawy i zbierzesz przepisy, które będą dla Ciebie bazą kulinarnych inspiracji na przyszłość.

CENNIK

Analiza składu ciała

Analiza składu ciała z omówieniem wyników.

Czas trwania 20-30 minut.

Przygotowanie do badania opisano w zakładce “Przed wizytą”.

Cena 60 zł

Konsultacja żywieniowa

Konsultacja żywieniowa w zależności od potrzeb obejmuje m.in. analizę składu ciała, sposobu żywienia, edukację żywieniową, przygotowanie zaleceń, ocenę postępów.

Czas trwania 50-60 minut.

Cena 120 zł
Cena dla pary/rodziny 150 zł

Indywidualny jadłospis

Jadłospis dobrany w oparciu o wywiad medyczno-żywieniowy obejmujący m.in. stan zdrowia, tryb życia, preferencje kulinarne oraz możliwości finansowe. Zawiera spis posiłków, miary domowe i gramatury produktów, przepisy krok po kroku, listę zakupów, podgląd tygodnia.

Jadłospis 7-dniowy 130 zł
Jadłospis 14-dniowy 220 zł

dietetyk Środa Wlkp. Anna Pogorzelska

Sposób płatności

Płatności za konsultacje w gabinecie dietetycznym proszę dokonywać gotówką lub przelewem na konto bankowe przed spotkaniem.

Płatności za współpracę online należy uregulować przelewem na konto bankowe: 14 1140 2004 0000 3102 8027 6324 (mBank). Warunkiem zrealizowania konsultacji jest płatność z góry.

Jadłospis

Jadłospis w ciągu 7 dni roboczych od zapłaty wysyłam drogą mailową.

W szczególnych przypadkach istnieje możliwość odebrania wydrukowanego jadłospisu w gabinecie.

dietetyk Środa Wlkp. Anna Pogorzelska

NOWOŚĆ! Voucher podarunkowy na dowolną kwotę

dietetyk voucher karta

Voucher to doskonały pomysł na elegancki prezent dla kogoś, kto chce zadbać o swoje zdrowie od kuchni. Kupisz go na dowolną kwotę, a obdarowana osoba może ją przeznaczyć na wybraną usługę z oferty gabinetu stacjonarnego lub online.  

Voucher kupisz zawsze w moim gabinecie lub przez Internet. Skontaktuj się ze mną, zrób przelew na konto bankowe, a w ciągu 2 dni roboczych wyślę voucher pocztą. 

Nie wiesz na jaką kwotę się zdecydować? Masz już ustaloną kwotę, ale zastanawiasz się, co obdarowana osoba może za nią otrzymać? Chętnie Ci doradzę i odpowiem na Twoje pytania. 

Voucher zdobią złote aplikacje. Otrzymasz do niego czarną gustowną kopertę. Całość prezentuje się niezwykle elegancko.

Nie widzisz w cenniku oferty, która Cię interesuje? Masz propozycje współpracy? Skontaktuj się ze mną.